Ankara Dershane

Öğrenciler hayatları süresince her yeni seviyeye geçmek için sınava girmek zorundalar. Bu sınavlarda başarı gösterebilme adına da öğrenciler dershanelere ve kurslara gitmektedir. Çünkü merkezi imtihan sistemleri düzenli çalışma, kontrol çözme hızı, test teknikleri benzer biçimde çeşitli aktiviteleri bir arada yapmayı gerektirmektedir. Test çözme tekniklerini bilmeyen öğrenciler mecburen profesyonel yardım almak zorundadır. Odtülüler dershanesi; öğrencilerini hem bilgiye hem de imtihan teknikleriyle donatarak sınava hazırlamaktadır. Bu da öğrencinin başarısız olma ihtimalini ortadan kaldırmaktadır.

Odtülüler dershanesi, Kızılay, Batıkent, gölbaşı, eryaman benzer biçimde Ankara’nın gözde semtlerinde şubeleri bulunmaktadır. Böylece daha çok öğrenciye hizmet vermekteyiz.

Dershanemizde siz kıymetli öğrencilerimizin sınavda başarı göstermesi adına;

derslik mevcutlarımızı 12 birey ile sınırlandırdık. Bu sizin daha kolay derse adapte olmanıza yardımcı olmaktadır. Ek olarak bu sistem ile kendinizi özel ders alıyormuş benzer biçimde hissedersiniz. Öğretmen ile ders içinde daha çok bildirişim kurmanıza sebebiyet verir.
Değişen sınav sistemleri ile ilgili ya da sınavda yaşadığınız stres, kaygı, heyecan, zaman problemi şeklinde problemlerınızla alakalı olarak etkin hizmet sunan bir rehberlik hizmetimiz yer verilmiştir. Her ihtiyaç duyduğunuz anda rehberlik öğretmeninizin yanına gidebilirsiniz.
Odtülüler dershanesi; öğrencilerin sistemli olarak ders çalışması, ne vakit ne yapacağını bilmesi için kişiye özel olarak çalışma programı hazırlanmaktadır. Bu çalışma programları koçluk sistemi bünyesinde yapılmaktadır. Böylece anne babalar ders çalış, hadi, kalk deme şeklinde sorunlardan kurtulmaktadır. Çünkü bu program hangi saatte ne yapacağınızla ilgili sizlere yol göstermektedir.
Düzenli olarak tecrübe etme sınavları yapmaktayız.
Güçlü kadro ve güler yüzlü, deneyimli öğretmenlerimiz ile beraber her yıl yüzlerce öğrencinin isteğini gerçekleştirmeye çalışmaktayız.
Velileri öğrencileri ile ilgili olarak bilgilendirmek için veli bilgilendirme sistemi bulunmaktadır.
Öğrencilerimize her ders için sual bankası, yaprak test, konu anlatımlı kitaplar vs gibi modüler setler verilmektedir.
Öğrencilerin öğrendikleri detayları daha rahat akılda tutmalarını sağlamak için bellek teknikleri öğretilmektedir. Bu da öğrencinin detayları karıştırma ihtimalini ortadan kaldırmaktadır.
Odtülüler dershanesi tam gün eğitim olanağı vermektedir.
Tüm bunlara haiz olmak organize ettiğinüz kadar pahalı değildir. üstelik ödeme şeklinize de siz karar verirsiniz.